W dniach 7-9 kwietnia br. odbędą się w Rydze największe w regionie targi motoryzacyjne „Auto-Mechanika”. Już po raz dziesiąty do stolicy Łotwy przyjadą najwięksi producenci, serwisanci i użytkownicy sprzętu motoryzacyjnego.

Obok wielu polskich firm od dawna funkcjonujących na rynku bałtyckim, Ambasada RP w Rydze organizuje własne stoisko, na które zaprasza nieodpłatnie polskie firmy, które nie są jeszcze obecne na Łotwie, ale planują rozwinąć tu swoją działalność. Oferowana powierzchnia wystawowa wynosi 15m2 i wyposażona jest w niezbędny sprzęt (dwa stendy, stolik z krzesłami, półka na foldery, telewizor plazmowy 42”). Koszt pobytu i transportu pozostaje we własnym zakresie.

Zgłoszenia z krótkim opisem własnej działalności należy przesyłać do dnia 20 marca br. na adres: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.. Spośród nadesłanych ofert wybrane zostaną dwie najbardziej perspektywiczne. Więcej informacji o samych targach można znaleźć na stronie: http://www.bt1.lv/automehanika/?link=10000000

CeBiM, 10|03|2017